Квартира У Моря Аркадия В 48 Жемчужине

  • 47 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Квартира У Моря Аркадия В 48 Жемчужине Οδησσός απέχει σχεδόν 7 χλμ. από το Εθνικό Θέατρο Όπερας και Μπαλέτου της Οδησσού. Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από σταθμό τρένου Odessa και σχεδόν 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Arcadia.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το διαμέρισμα Квартира У Моря Аркадия В 48 Жемчужине εξασφαλίζει την άνεσή σας προσφέροντας ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο.

Το Μουσείο Ενδιαφέρουσας Επιστήμης απέχει σχεδόν 4 χλμ. από το διαμέρισμα. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Οδησσός Κεντρικό που βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών οδικώς από το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Квартира У Моря Аркадия В 48 Жемчужине Οδησσός
Apartments Arcadia - Radion R3
Τιμή μόνο για κινητά

Apartments Arcadia - Radion R3

30 μ από το κατάλυμα
USD 56 USD 50
ανά νύχτα
Апартаменти Аркадія
Τιμή μόνο για κινητά

Апартаменти Аркадія

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
32 μ από το κατάλυμα
Квартира Каманина
Τιμή μόνο για κινητά

Квартира Каманина

10
Εξαιρετικό 5 σχόλια
32 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    6 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi στα δωμάτια

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 21:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Квартира У Моря Аркадия В 48 Жемчужине;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Квартира У Моря Аркадия В 48 Жемчужине περιλαμβάνουν Odessa National Academic Theater of Opera and Ballet, Arcadia City καθώς και Sady Pobedy Shopping Centre.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Квартира У Моря Аркадия В 48 Жемчужине;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Квартира У Моря Аркадия В 48 Жемчужине κοστίζει 62$.
    • ❓
      Στο το διαμέρισμα Квартира У Моря Аркадия В 48 Жемчужине προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Квартира У Моря Аркадия В 48 Жемчужине περιλαμβάνουν Shpinat και Assol και απέχουν μόνο 15 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    6 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Квартира У Моря Аркадия В 48 Жемчужине Οδησσός

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο